REDZED: BLACK MASS HYSTERIA TOUR - PLZEŇ

Sobota 09.03.2024 @20:00
ARENA Pilsen CZ
Pilsen
Czech Republic

Popis

Redzed aktuálně jedno z předních jmen CZ scény a držitel diamantové desky vyráží na tour. Už 09.03.2024 ho můžeš vidět v Plzni v Klubu Aréna.

Se svojí kapelou přináší na naší scénu tvrdý rap s heavymetalovými vokály a nebojí se k tomu použít angličtinu, která je v jeho případě naprosto přirozená. Díky tomu se dostává do podvědomí i za oceánem. A to nejen díky svému hlasu ,ale také díky vlastní produkci. Jeho shows jsou čisté Peklo, armagedon. Obrovská energie, která je cítit ze show v tobě zanechá stopy na x měsíců po show.

Jako Support vystoupí RNZ
Slovenský zástupce temné strany.
V jeho muzice se střídá nasranost a agresivita s občasnou melancholíí. To vše je posazeno do nového zvuku s dominantní basou a špinavými hororovými melodiemi, texty plivané vysokou kadencí. Během jeho show není moc času k vydechnutí, každá věc obsahuje tvrdé dropy, které tě budou nutit si ublížit.

Tickets v prodeji na Goout.net https://goout.net/cs/redzed+rnz+forgen/szkdeuw/

Aktuálně jsme zaznamenali problém s prodejem vstupenek přes náš web. Pokud se také vám nezobrazil nakupní formulář na tomto místě, klikněte prosím na button níže a nákup můžete realizovat i přes našeho partnera